Staráme se o Vaše bezpečí

Kamery

Individuální řešení pro každého

Pro realizaci kamerového systému na každý objekt přicházíme s individuálním řešením na míru. U kamer na rozdíl od alarmů platí, že kabel je základ. Žádné bezdrátové řešení neexistuje, nebo alespoň není dlouhodobě stabilní a spolehlivé (snad vyjma samostatných ostrovních systémů, kde je jedna kamera nahrávající k sobě na SD kartu). Rozvod kabeláže je tedy základní předpoklad. Poté přichází kolečko dotazů a obchůzek s majitelem a hledání optimálního řešení.

Určete si cenu

Pracujeme s ověřenými značkami kamer Dahua a Hikvision. V portfoliu máme základní kamery za pár stokorun i sofistikované kusy za stovky tisíc. Záleží tedy jen na domluvě a požadavcích pro pokrytí Vašich potřeb. 

Profesionální servis

Stejně jako u alarmů, tak i u kamer nabízíme užší spolupráci a proaktivní přístup k servisu. Pokud nechcete nic nechat náhodě, zvolte si montáž od nás s následnou servisní smlouvou. Nejen velké firmy a kasína využívají automatických kontrol pro udržení plynulého chodu systému. Nezřídka se stává, že v neudržovaných systémech odejde harddisk, adaptér nebo uživatel "jen" odpojí napájecí kabel. A v momentě potřeby jsou nahrávky nedostpuné. 

Sledování záznamu

Živý pohled i záznamy z kamer můžete sledovat nejen v místě přes monitor či TV ale taktéž pohodlně na Vašem mobilním telefonu, tabletu či PC. Vzdáleně lze kamery též otáčet a přibližovat. Vše Vám nastavíme, zaškolíme a předáme informace s parametry připojení (až vyměníte telefon, či pokud budete chtít nastavit na více zařízeních). 

Rychlá zpráva

Máte otázku ohledně zabezpeční Vašeho objektu, či hledáte relizační firmu?

Zanechte nám zde zprávu a my se Vám do 24h ozveme zpět!

Zavoláme Vám zpět

Zanechte nám zde Vaše telefonní číslo.

Ozveme se Vám zpět do 24h!

Kontakty rychle

Chcete nás kontaktovat bez dalšího prodlení?

Využijte některou z cest níže: