Staráme se o Vaše bezpečí

Alarmy

Čtyři kroky k bezpečí

Na začátku je výběr systému, s jeho pomocí Vám kvalifikovaně pomůžeme, projdeme Vaše potřeby a zvolíme adekvátní řešení. Postupem času jsme se dopracovali řešení postavené na českém alarmu od Jablotronu. S jeho vývojem i výrobou má Jablotron více než 25 let zkušeností a zakládá si na jeho inovativnosti, kvalitě a snadném ovládání. Dle typu objektu zvolíme vhodnou variantu ústředny, velikost, typ a počet různých senzorů. Po dohodě s Vámi zvolíme drátové či bezdrátové řešení a vůbec celý návrh uzpůsobíme tak, aby Vám vyhovoval a Vy jste byly s jeho volbou spokojeni. Nekupujete si totiž systém, který zafunguje jen v okamžiku napadení, hlavně si kupujete pocit klidu, který ucítíte pokaždé, když budete zamykat dveře Vašeho objektu. 

Následná profesionální montáž je zaručena našimi více než 10 lety zkušeností, během kterých jsme nainstalovali stovky systémů Jablotron JA-60, JA-80 Oasis a JA-100. Za tyto instalace, přístup k zákazníkovi a pravidelným školením našich techniků nás Jablotron certifikoval PLATINOVÝM partnerstvím. A montáží naše práce nekončí, nejsme jen "montážní" firma, která Vám systém nainstaluje, vyinkasuje peníze a přestane zvedat telefony. Jsme rovněž "servisní" firma, která se o systémy stará dále, provádí roční kontroly, systémy upravuje dle požadavků a toho, jak se budova vyvíjí. Našim zákazníkům nabízíme servisní smlouvy a celkově se s klienty snažíme budovat partnerský vztah tak, aby nainstalovaný systém byl neustále v dobré kondici a Vám přinášel neustále ten dobrý pocit z bezpečného domova. Díky celé této péči máte jistotu, že vše bude správně fungovat.

Dalším krokem je připojení domovního alarmu na nejmodernější pult centrální ochrany ve střední Evropě. Operátoři 24 hodin denně vyhodnocují zprávy z vašeho alarmu a v případě potřeby vás kontaktují a vyšlou zásahovou jednotku k vašemu střeženému domu.

Rychlá zpráva

Máte otázku ohledně zabezpeční Vašeho objektu, či hledáte relizační firmu?

Zanechte nám zde zprávu a my se Vám do 24h ozveme zpět!

Zavoláme Vám zpět

Zanechte nám zde Vaše telefonní číslo.

Ozveme se Vám zpět do 24h!

Kontakty rychle

Chcete nás kontaktovat bez dalšího prodlení?

Využijte některou z cest níže: