Staráme se o Vaše bezpečí

Ceník servisních prací

Protože kvalitní servis je základ...

Instalace zabezpečovacího zařízení je ve většině případů jen prvním krokem společné spolupráce mezi klientem a servisní firmou. Úmyslně píšeme servisní firmou a ne instalační, stejně jako např. auta nebo plynové kotle potřebují i zabezpečovací systémy občas vyměnit baterie, seřídit, zkontrolovat.  Mnoho našich "kolegů" funguje jako instalační firmy - systém namontují, a to mnohdy i kvalitně, ale tím vstřícnost končí, komunikace vázne, servisu se nedostává. S firmou EZS.cz, s.r.o. a našimi partnery máte jistotu, že se servisu dovoláte, že technik, který Vám systém montoval neodjede bez zástupu na třítýdenní dovolenou, nebo nepověsí živnost na hřebíček. Pro udržení standardu zavádíme následující ceník servisních prací. 

Instalace zařízení

Cena instalace se řídí individuální nabídkou vypracovanou na míru konkrétním požadavkům a objektům. 

Hodinové sazby

1. hodina servisních prací                         990,-Kč bez DPH
Cena za první hodinu zahrnuje kromě práce samotné i přípravu, obstarání materiálu a další činnosti spojené s servisním zásahem. Započítává se celá započatá hodina. 
***Přistoupili jsme na filosofii zvýšené sazby za první hodinu a paušální cenu za dopravu. Neúčtujeme tedy kilometrovné ani čas strávený na cestě. Cenu dopravy můžete zkontrolovat na interaktivní mapě.***

Servisní práce, od 2. hodiny                    690,-Kč bez DPH
Cena za hodinu servisních prací, započítává se každá započatá hodina.

Programování, SW a IT práce                  1190,-Kč bez DPH
Programování systémů EZS a CCTV a Loxone nad rámec běžného oživení, IT nastavovací a programovací práce, započítává se každá započatá hodina.

Příplatek za práci ve výškách                   290,-Kč/hod bez DPH
Příplatek za práci na systémech s prvky instalovanými ve větší výšce než 3,0m. Typicky haly, výrobní prostory, logistická centra. Obvykle s vysokými zebříky a pojízdnými plošinami. 

Sazby za služby

Roční kontrola funkčnosti                          1.400,-Kč bez DPH
Kontrola funkčnosti systému, očištění detektorů, kontrola a případná výměna baterií a akumulátorů. Vyhotovení zápisu o roční kontrole (podklad pro  pojišťovnu pro uznání slevy na pojistném, či pro proplacení pojistného plnění).

Převzetí systémů EZS a CCTV pod správu    1.990,-Kč bez DPH
Převzetí systémů, instalovaných jinou montážní firmou pod naší správu. Cena pokrývá převzetí systému, přeprogramování, kontrolu funkčnosti, příp. výměnu baterií. Cena rovněž pokrývá úkony nezbytně nutné k těmto krokům - tedy např. výměnu ústředny, pokud je uzamčena proti resetu atp. Vztahuje se k systémům do 30. periferií  a max. ploše 600m2 podlahové plochy. Větší systémy vyžadující detailnější zkoumání budov, rozvodů a funkce atp. podléhají individuální nabídce.

Převzetí systému LOXONE pod správu                 9.990,-Kč bez DPH
Převzetí systémů Loxone instalovaných jinou montážní firmou pod naší správu. Cena pokrývá převzetí systému, zorientování se v programu, přeprogramování, kontrolu funkčnosti, příp. výměnu baterií. Vztahuje se k systémům do 50. periferií  a max. ploše 600m2 podlahové plochy. Větší systémy, systémy bez jakékoliv dokumentace vyžadující detailnější zkoumání budov, rozvodů a funkce atp. podléhají individuální nabídce.

Pohotovostní expresní výjezd                   2.900,-Kč bez DPH
Poplatek za expresní zásah na Vašem objektu. Standardní servis je sjednáván ve shodě s časovými možnostmi klienta a servisní firmy. Pokud řešíte servis v poslední chvíli před odletem na dovolenou, nebo z jiného důvodu musíte řešit servis o půlnoci, bude k ceně za standardní servis přičten i tento poplatek. 

Stažení záznamu                                            490,-Kč bez DPH
Stažení záznamu v maximální délce 30min z jednoho kanálu nahrávacího zařízení. Při delším záznamu nebo více kanálech bude částka násobena. 

Vzdálený servis                                              350,-Kč/úkon bez DPH
Vzdálené úkony na na systémech bez servisní smlouvy (změny nastavení, úpravy hesel, parametrů, IP adres atp., stažení záznamů atp.).

Servisní smlouva - dle dohody a velikosti systému
Chcete být bez starostí a mít zajištěnu veškerou péči o Vás systém. Pak využijte možnosti servisní smlouvy nad Vaším systémem.
Získáte zejména:
   - Každý rok Vás proaktivně kontaktujeme, aby se servisní kontrola provedla.
   - Uznání záruky Jablotron na 7 let.
   - Servis do 48 hodin (či dle individuálních požadavků).
   - 1x ročně bezplatná oprava systému, zapříčiněna chybou v obsluze či jinou poruchou. 
   - Vzdálenou technickou podporu programy F-link či O-link zdarma.
   - Pokud budete rozšiřovat či upravovat systém, nebude Vám účtována zvýšená sazba za první hodinu práce. 

Rychlá zpráva

Máte otázku ohledně zabezpeční Vašeho objektu, či hledáte relizační firmu?

Zanechte nám zde zprávu a my se Vám do 24h ozveme zpět!

Zavoláme Vám zpět

Zanechte nám zde Vaše telefonní číslo.

Ozveme se Vám zpět do 24h!

Kontakty rychle

Chcete nás kontaktovat bez dalšího prodlení?

Využijte některou z cest níže: